Minőségügyi Vezető

Reed magyarország kft. - Alsónémedi
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Hűtött élelmiszer logisztikával foglalkozó nemzetközi partnercégünk csapatuk bővítése kapcsán az alábbi pozícóra keresik leendő kollégájukat:
Minőségügyi vezető
Feladatok:
A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási folyamatainak és IFS rendszerének fenntartása és fejlesztése a vállalat által meghatározott irányelvek, a vonatkozó jogszabályok és előírások, a vállalat ügyfelei által meghatározott minőségbiztosítási elvárások és az iparági sztenderdek alapján
A vállalat flottaállományában (tulajdonában és használatában) lévő céges gépjárművek ügyeinek intézése:
kapcsolattartás az aktuális flotta kezelő céggel, javítások, esedékes szervízek ügyintézése, jogosítványok ellenőrzése, pool-car kiadás ügyintézése, gumi cserék ügyintézése, részvétel a céges gépjárművek cseréjében, gépjárművekhez kapcsolódó kárügyekben részvétel
A vállalat munka-és tűzvédelmi folyamatainak irányítására és ellenőrzésére külső tanácsadó által
A vállalat által bérelt épületekhez kapcsolódó javítási, karbantartási folyamatok irányítása és ellenőrzése
Elvárások:
Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség
Minimum 3-5 éves magabiztos szaktudás, QM és flotta menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
Széleskörű ismeretek minőségügyi módszerekben és technikákban
Üzleti érdeklődés, nyitottság, gyors tanulási készség
Önálló, proaktív munkavégzés, komplex problémamegoldó képesség
Megbízhatóság, határozottság, gyakorlatias attitűd
Kiemelkedő együttműködési- és kommunikációs készség a szervezet különböző szintjein
Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)
Heti 1 nap otthoni munkavégzés
Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Kiemelkedő bónusz
Cafeteria
Barátságos munkakörnyezet, nyitott munkahelyi légkör
Munkatársi ajánlás program, mentorprogram
Jubileumi hűség díjak, negyedév-és év dolgozója választás
Gyümölcsnapok
Évente ismétlődő elégedettségi felmérés
Széleskörű családbarát intézkedéseikkel támogatják a munkavállalókat és a családokat:
pl. családbarát programok, extra apasági szabadság, születési támogatás, iskolakezdési támogatás
Vállalati képzések
Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál