Minőségügyi Mérnök

Randstad hungary kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Szeretne egy fejlődő minőségbiztosítási csapat tagja lenni, miközben családias hangulatú holding cég dolgozója lehet Edelényben?
Gáz elpárologtató berendezéseket gyártó edelényi partnerünkhöz lelkes, minőségbiztosítási szemléletű mérnököt keresünk, aki nem csak hatékony és szakmailag is felkészült, de fontos számára a keze közül kiadott termék minősége és az ügyfelek elismerése.
Az alábbi feladatokban lenne része az új kollégának:
ISO 9001 és ISO 14001, ASME VIII minőségbiztosítási rendszerekben kidolgozott eljárások szerinti gyártáskövetés és minőségellenőrzés
Gyártási minőségtervek elkészítése és nyomon követése
Munkautasítás készítése, bevezetése és felügyelete
Bejövő áru ellenőrzése
Hegesztőink által hegesztett varratok mindennapos ellenőrzése és dokumentálása
Roncsolásmentes VT, PT, RT vizsgálatok kijelölése és kiértékelése
A munkafolyamatokból készült feljegyzések, jegyzőkönyvek összegyűjtése és az ezeket tartalmazó átadási dokumentáció elkészítése
Belső auditori feladatok ellátása
Önálló kreatív ötletek megvalósitása
Kapcsolattartás a beszállítók minőségbiztosításért felelős munkatársaival
Munka- tűz és környezetvédelmi folyamatok szervezése és ellenőrzése
Kapcsolattartás a cégcsoport munkatársaival
Elvárások / Requirements
Elvárások a pozíció betöltéséhez:
Felsőfokú műszaki végzettség ( gépészmérnök, anyagmérnök)
Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
Minőségbiztosítási folyamatokban szerzett tapasztalat
Hegesztési területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk / Benefits
Juttatások:
Versenyképes alapbér
Munkába járás támogatása
Életbiztosítás
Családias munkakörnyezet és közvetlen kollégák, vezetők
Stabil munkahely egy előremutató iparágban
Hosszútávú karrier, szakmai fejlődési lehetőség mentorálással