Minőségügyi Mérnök

Trenkwalder magyarország - Nyíregyháza
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi mérnök
Leírás
Nyíregyházi, multinacionális gyártó partnercégünk megbízásából Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:
Feladatok
Minőségirányítási rendszerek működtetésében való részvétel
NPI projektek minőségügyi oldalról történő támogatása
Vevői reklamációk analízise (5WHY, 8D)
Control Plan-ek és FMEA-k karbantartása, frissítése
Gyökérok elemzések elvégzése, megelőző intézkedések bevezetése
Mérési riportok készítése, elemzése
Selejt analízis,- és csökkentés
Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség
Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
Hasonló pozícióban és gyártó közegben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
Minőségügyi módszerek és eszközök ismerete (Control Plan, PFMEA, 8D)
MS Office ismeret
Rendszerszemlélet
Amit kínálunk
Cafeteria
13.Havi bér
Kedvezményes étkezés
Egészségügyi szolgáltatások
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil, megbízható, multinacionális vállalati háttér
Támogató csapat, barátságos munkahelyi légkör
Munkavégzés helye
Nyíregyháza