Minőségügyi Mérnök

Musashi hungary ipari kft. - Ercsi
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

- Vevői és beszállítói kapcsolattartás reklamáció kezelés, fejlesztések
- Gyártástámogatás, minőségfejlesztési tevékenységek
- Külső és belső auditokon való aktív részvétel
- Belső auditok végrehajtása
- Termék minőségével kapcsolatos riportok, fejlesztési tervek készítése
- Versenyképes bér
- Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
- Teljesítményalapú bónusz
- Cafeteria juttatás
- Kedvezményes étkezés 450 Ft/menü áron
- Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Felsőfokú műszaki végzettség gépészmérnök, anyagmérnök
- Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
- Minőségügyi technikák ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Kitűnő problémamegoldó készség
- Német nyelvtudás
- Vevői minőségügyi rendszerek ismerete Audi, VW, Ford, Jaguar Land Rover, Suzuki, Honda, Magna
- CMM programozási ismeretek
- Mérőeszköz tervezési jártasság
- Forgácsolási, hőkezelési, hegesztési, öntészeti vagy kovácsolási ismeretek