Minőségügyi Mérnök

L&p magyarország kft. - Tarján
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Termékellenőrzési dokumentáció készítéseVevői reklamációk kezelése, beszállítói nemmegfelelőségek reklamálásaGyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekébenEltérési engedélyek kezeléseSelejtcsökkentő tevékenységek támogatásaMunkatársak oktatásaBelső és Külső Auditok tervezése, és levezetéseA gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javításaKapcsolattartás a társosztályokkalMunkakörrel kapcsolatos adminisztrációStabil, nemzetközi vállalati háttérTapasztalattal arányos bérezésSzakmai továbbfejlődési lehetőségCafeteria, jelenléti bónuszÉletbiztosításHetente egyszer friss gyümölcsMunka- és védőruházat :
védőcipő, igény szerint póló, nadrág, pulóverMunkába járási támogatás:
emelt üzemanyag költségtérítésFelsőfokú műszaki végzettség folyamatban lévő is megfelelMinőségorientált gondolkodásAktív, magabiztosan használt angol és/vagy német nyelvismeretMinőségbiztosításban, autóipari területen szerzett legalább 3 éves tapasztalatA szakma eszközeinek APQP, VDA, SPC, FMEA, PPAP, stb. rutinos használataMS Office ismeretKiváló kommunikációs képességMagas terhelhetőségFröccsöntés ismereteHosszabb minőségügyi tapasztalat