Minőségirányítási Vezető

Randstad hungary kft. - Sárvár
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk, Magyarország egyik legjelentősebb élelmiszeripari vállalata számára keresünk Minőségbiztosítási vezetőt.
Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése és ellenőrzése releváns szabványoknak megfelelően;
BRC, IFS, vevői és egyéb minőségügyi és élelmiszerbiztonsági auditok szervezése, levezetése;
HACCP rendszer kialakítása, folyamatos fejlesztése, karbantartása és felülvizsgálata;
A fogyasztói és vevői/partner minőségügyi és élelmiszerbiztonsági reklamációk kezelése;
Együttműködés a vállalat minden kapcsolódó osztályával;
A területéhez tartozó projektek vezetése és/ vagy koordinálása;
Technológiai, minőségbiztosítási, higiéniai és labor csapatok irányítása (újító elképzelések támogatása, mentorálás)
Elvárások / Requirements
Felsőfokú élelmiszeripari végzettség;
IFS, BRC, HACCP ismeretek;
Belső auditori képzés;
Társalgási szintű angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez szükséges);
Microsoft Office felhasználó szintű ismerete;
Jó kommunikációs éscsapatszervező képesség;
Tapasztalat a stratégiai tervezésben és változásmenedzsmentben;
Amit nyújtunk / Benefits
Amit a partnerünk kínál:
Versenyképes bérezés, juttatási csomag
Vállalati gépjármű magánhasználatra is
Izgalmas szakmai kihívások