Minőségirányítási Vezető

Ce glass zrt. - Szatymaz
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

TQM csapat irányítása, vezetése, fejlesztéseMinőség javításában rejlő lehetőségek feltárásaésköltséghatékony megvalósításának koordinációjaMűködési folyamatok szabályozása, fejlesztéseA minőség- és környezetirányítási rendszerek munkájának és szervezetének irányításaA rendszerauditra és vevőauditokra történő felkészülés irányítása, az auditok lefolytatásának felügyelete, az eredmények értékeléseÉves stratégia megalkotásában való aktív részvételCsapat tevékenységének célszámok alapján történő mérése KPI meghatározásaMinőségirányítási dokumentációk elkészítése, nyilvántartása és azok folyamatos felügyeleteVevői és beszállítói reklamációk feldolgozása a magas szintű vevői elégedettség érdekébenÉves auditok levezénylése, megszervezése4 napot dolgozunk egy héten Hétfő-Csütörtök 07:
30-17:
00Munkavégzés helye:
SzatymazKorrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét.Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot.Vannak időszakos bónuszaink is pl.:
Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz.Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét.Modern munkakörnyezetben és modern eszközökkel dolgozunk.Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése.Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetésselis honorálhatjuk a teljesítményed!Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel.Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is pl.:
Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.! Ezek mellett pedig kulturális és sporteseményekre is biztosítunk ingyenes belépőket!Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!Vezetői, csoportirányítási tapasztalatStratégiai gondolkodásmód, rendszer- és folyamatszemléletLegalább középfokú végzettségKözépszintűangol nyelvtudásHatározott, jó problémamegoldó személyiségÜveg- / fém- / autóiparban szerzett tapasztalat minőségügyi tapasztalatMinőségirányítási / műszaki felsőfokú végzettségHaladó szintű számítástechnikaiismeretekB kategóriás jogosítvány