Minőségirányítási Csoportvezető

Kall ingredients kft. - Tiszapüspöki
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Minőségirányítási folyamatok integrációjának szakmai koordinálása.Minőségirányítási auditok levezetése, koordinálása.Minőségügyi feladatok ellátása, szükséges dokumentációk készítése, rendszerbe illesztése.Minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása.Minőségügyi és élelmiszerbiztonsági támogatás nyújtása a technológiai folyamatok előkészítése során.Higiéniai előírásokkal és partnerekkel kapcsolatos szabályok és tenderek előkészítése.Reklamációkezelési folyamatok koordinálása.Fiatalos, rugalmas, pozitív szemléletű csapatban fogsz dolgozni.Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk:
13. havi fizetés,cafeteria,magán egészségbiztosítás,karrier és képzési lehetőségek cégen vagy cégcsoporton belül,szezonális ajándékcsomagok.Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:
Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.Felsőfokú vegyész, biomérnöki vagy élelmiszermérnöki végzettség.3-5 év releváns szakmai tapasztalat.Takarmánybiztonsági rendszerek GMP+, és/vagy EFISC ismerete.Jártasság az élelmiszerbiztonság területén EFISC és/vagy BRC rendszerek ismerete vagy élelmiszeripari minőségbiztosításban.ISO szabványok ismerete, audit tapasztalat.Kommunikáció szintű, angol nyelvtudás.Igényes, precíz és önálló munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség.Logikus gyors észjárás, kiváló szervezési és jó problémamegoldó képesség.B kategóriás jogosítvány.Élelmiszeripari termelő cégnél szerzett tapasztalat.ISCC, EFISC, KOSHER, HALAL, ismeretek.