Minőségirányítási Asszisztens

Mary-ker pasta kft. - Mosonmagyaróvári Járás
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe
Minőségirányítási asszisztens
Pozícióra kollégánkat keressük.
Feladatok
Minőségirányítási rendszer dokumentálása - Élelmiszer üzemben az üzemi rend folyamatos ellenőrzése, higiénia követelmények ellenőrzése, betartatása
Élelmiszer-biztonsági ellenőrzések végzése, dokumentálása - Kapcsolattartás külső laboratóriumokkal, vizsgálatok megrendelése, mintavételezés lebonyolítása - Reklamációk és ellenőrzési dokumentumok kezelése
Nyomon-követések elvégzése
Belső auditok elvégzése - Közreműködés az auditok, hatósági ellenőrzések során
Elvárások
Minőségirányítási tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Precíz, felelősségteljes munkavégzés, határozottság
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Előnyök
Élelmiszeripari jártasság - Élelmiszer- biztonsági szabványok ismerete - Kommunikációképes angol nyelvtudás
Jogosítvány (B)
Belső auditori végzettség
Amit kínálunk
Teljes munkaidőre bejelentés
Kihívást jelentő, változatos munkakör
Azonnali munkakezdés
Jó megközelíthetőség
3 hónap után Cafetéria, év végi juttatás, utazási támogatás
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye
2120 Dunakeszi, Bem utca 9.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével, vagy telefonáljon:
06-20/532-1828