Irodavezető

Nubiki kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Irodai munkafolyamatok és adminisztráció hatékony koordinálása és irányítása;
Vezetők munkájának adminisztratív támogatása;
Irodai asszisztens munkájának koordinálása;
Telefonhívások fogadása,üzleti levelezés kezelése;
Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal;
Szerződések nyilvántartása, kezelése;
Kapcsolattartás és együttműködés a könyvelővel és a bérszámfejtővel;
Minőségirányítási feladatok ellátása.Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
Változatos feladatok;
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások caféteria;
Rugalmasan kezelt munkaidő;
Fiatalos, dinamikus csapat, családias cégkultúra.Középfokú végzettség;
Legalább 3 év irodavezetésben vagy asszisztenciában szerzett tapasztalat;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen:
MS Office, levelezőprogramok, Adobe Acrobat;
Önálló, lelkiismeretes, precíz és proaktív munkavégzés;
Jó szervező- és kommunikációs készség;
Megbízhatóság;
Munkabírás.Felsőfokú végzettség;
Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető