Irodavezető

Minibud kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezetői asszisztensi feladatok ellátásaVezetői asszisztens feladatok – kimutatások készítése, adatok begyűjtéseHR vezető támogatásaSzámlázással kapcsolatos ügyintézésSzerződések nyilvántartása, teljesítési igazolások visszaérkeztetéseIrodai eszközök beszerzése, nyilvántartásaIrodai adminisztráció szervezése, ellátásaDokumentáció rendszerezés, archiválás, katalogizálásBeszerzési feladatok elvégzéseAz új munkatársak integrálása és az alkalmazottak támogatása az irodai kérdésekbenVersenyképes jövedelem, támogató környezet és változatos munkakör. Minimum középfokú végzettségLegalább 2-3 év releváns irodavezetői tapasztalatMagabiztos angol nyelvtudás szóban es írásbanKiváló szervezőkészség és hatékony problémamegoldó képességJó terhelhetőségKiváló kommunikációs készség és csapatmunka-orientáltságRugalmasság és képesség a prioritások kezeléséreMagas szintű informatikai ismeretek és az irodai szoftverek magabiztos használataProaktivitás és kezdeményezőkészségHR ismeretek és tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető