Minőségbiztosító Munkatárs

Prophyl kft. - Baranya County
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Részvétel:
- a vállalat minőségbiztosítási rendszereinek szakszerű működtetésében, ellenőrzésében, felügyeletében és afolyamatos fejlesztésben;
- a vakcina előállítással és az állatvizsgálatokkal kapcsolatos szabályok érvényesítésében, a termék előállítási ésszolgáltató tevékenység teljes folyamatában;
- vásárolt anyagok beszállítói rendszerének működtetésében;
- a nem megfelelőségek értékelésében, kivizsgálásában, a gyökérokok feltárásában és a megfelelő intézkedésekmeghozatalában;
- kockázatelemzési technikák alkalmazásában;
- helyesbítő és megelőzőintézkedések meghozatalában, ezek kezelésében, nyomon követésében;
- termék reklamációk kezelésében;
- minőségügyi dokumentációs rendszer működtetésében és folyamatos fejlesztésében;
- szabványműveleti utasítások készítésében, felülvizsgálatában, nyomon követésében;
- hatósági inspekciók, vevői auditok fogadásában, az észrevételek rendszeralapú értékelésében és intézkedésiterv összeállításában;
- belső auditok szervezésében, elvégzésében, nyomon követésében;
- oktatások szervezésében, lebonyolításában;
- változtatási eljárásokkezelésében, nyomon követésében.Versenyképes fizetésévvégi jutalom;
Cafeteria;
Biztos munkahely, teljes munkaidős munkaviszony keretébencsaládias légkör;
Home office lehetőség. - felsőfokú iskolai végzettség, diploma;
- felhasználói szintű:
MS Office Word, Excel,Outlook, PowerPoint ismerete és hatékonygyakorlati alkalmazása;
- nagyfokú precizitás;
- jó szervező- és kommunikációs készség;
- önálló munkavégzés. - minőségirányítás szakirányon szerzettvégzettség;
- hasonló K+F területen működő cégnél szerzettszakmai tapasztalat;
- GMP, GLP, valamint MSZEN ISO/IEC17025:
2018 szerinti szabványi előírások ismerete.