Minőségbiztosító Munkatárs

Trenkwalder magyarország - Baranya County
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

  • A vállalat minőségbiztosítási rendszereinek szakszerű működtetése, ellenőrzése, felügyelete
  • A vásárolt anyagok beszállítói rendszerének működtetése
  • A nem megfelelőségek értékelésében, kivizsgálásában való részvétel
  • A termék reklamációk kezelése
  • Minőségügyi dokumentációs rendszer működtetése és fejlesztése
  • Hatósági inspekciók, vevői auditok fogadása és intézkedési terv összeállítása
  • Belső auditok szervezése, elvégzése
  • Oktatások szervezése, lebonyolítása
  • Felsőfokú iskolai végzettség, diploma
  • Legalább 2-3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Minőségirányítás szakirányon szerzett végzettség
  • K+F területen működő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • GMP, GLP, MSZ EN ISO/IEC 17025:
    2018 szabvány ismeret
  • Versenyképes fizetés
  • Év végi jutalom
  • Cafeteria
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Családias légkör
  • Home office lehetőség