Minőségbiztosítási Munkatárs

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
A folyamatminőség-felügyelet és audit biztosítása a hatáskörödbe tartozó területen;
A minőségikockázat-vizsgálatok elvégzése;
Részvétel a minőségügyi értekezleteken és közös auditokon;
A kapcsolódó osztályok problémamegoldásának elősegítse, vezetők támogatása;
Felelősség az erőforrások koordinálásáért és a megfelelő osztályokkal való kommunikációért;
A fontos minőségi kérdésekről időben történő frissítés visszajelzése;
A dokumentum követelményeknek megfelelő korlátozási intézkedések végrehajtása;
Tananyagok készítése, oktatások szervezése és lebonyolítása;
A munkavállalói készségek értékelésének elvégzése;
Részvétel a minőségbiztosítási részleg folyamatainak fejlesztésében;
Nyitottság a szakmai fejlődésre, az auditori képességek elsajátítására.
Amit tőled várunk:
Technikusi végzettség kapcsolódó szakirányon;
Feldolgozóiparban szerzett tapasztalat;
Minőségirányítási és minőségügyi eszközök ismerete;
Jó kommunikációs éskifejezőkészség;
Számítógépes felhasználói ismeretek;
Több mint 1 év minőségirányítási tapasztalat;
Angol és a magyar nyelű kommunikáció;
Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
Kínai nyelv ismerete;
Zöldmezős beruházáson szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk:
Szakmai fejlődési lehetőség;
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.