Minőségbiztosítási Munkatárs

Kerda kft - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszer üzemünkbenaz üzemi rend folyamatos ellenőrzése, higiénia követelmények ellenőrzése, betartatása. Heti gyártásban keletkező termékek minőségi ellenőrzése, beérkező alapanyagok minőségi átvétele, minőségi tanúsítványok, specifikáció alapján. Szükség esetén érzékszervi vizsgálatokMIR rendszer IFS követelményei alapján dokumentumok készítése, frissítése, vizsgálati tervek készítése. Reklamációk és ellenőrzési dokumentumok kezelése, javaslattétel, helyesbítő intézkedések és eljárások kidolgozása. Közreműködés a vállalati auditok, hatósági ellenőrzések során, szükséges dokumentumok és nyomon követés dokumentációjának biztosítása. Piacképes bérezés egy kisebb, hosszú évek óta az élelmiszergyártásban működő, jól prosperáló cégnél. Egy műszakban dolgozunk, így a hétvégék szabadok. Széleskörű ismeretekre lehet nálunk szert tenni, izgalmas feladatokkal, új termékek előállításával, kísérletezési lehetőségekkel. Középiskolai végzettség. Élelmiszeripari ismeretek. Gyártóüzemi tapasztalat. Minőségirányítási területen szerzett 1-3 évtapasztalat. Légy a munkádra igényes, precíz. Élelmiszeripari és minőségirányítási területen szerzett tapasztalatok. Auditokon való jártasság. Nyomonkövetésben szerzett tapasztalatok.