Minőségbiztosítási Mérnök

Trenkwalder magyarország - Szolnok
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségbiztosítási mérnök
Leírás
Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
Feladatok
A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való részvétel
Reklamációk kivizsgálása és kezelése (hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, QRQC, Ishikawa, 5Why)
Új termék bevezetési folyamatok kontrollálása és fejlesztése.
A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése,
Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés.
A beszállított termékek minőségének ellenőrzése
Beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel
Elvárások
Műszaki diploma
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Kiváló problémamegoldó képesség
Ms office
Minőségügyi technikák ismerete
Amit kínálunk
Fiatal, lendületes csapat
Kihívásokkal teli, változatos feladatok
Fejlődési lehetőség, részletes betanulás
Vonzó juttatási csomag
Munkavégzés helye
Szolnok