Beszállítói Minőségbiztosítási (Sqa) Mérnök

Viapan „dologidő” kft. - Pécs
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatosan növekvő, innovatív gyártócéghez keresünk kollégát beszállítói minőségbiztosítási mérnök pozícióba.
Ahhoz, hogy a vevői követelményeknek és a szabványoknak megfeleljen a cég, szükség van egy proaktív kollégára, aki felel azoperatív minőségirányítási feladatok koordinálásáért, illetve hozzájárul a beszállítók fejlesztéséhez.Velük tartasz?
Milyen feladatokra számíthat az új kolléga?
Minőségirányítási folyamatok kialakításában és fejlesztésében való aktív részvétel (IATF, KIR rendszer fejlesztés)
Mérnöki dokumentáció készítése és karbantartása, kezelése (QMS rendszerben)
Beszállítói nem-megfelelőségek esetén javító intézkedések és felkövetés
Alkatrész revízió változás bemintázásának felügyelete, beszállítói PPAP ellenőrzése, elfogadtatása a vevővel
Bejövő anyag ellenőrzési terv kidolgozása, napra készen tartása, nemmegfelelőség kezelése, akciók kidolgozása
Beszállítók teljesítményének folyamatos monitorozása, negyedéves értékelése (QQR)
Beszállítói auditok végrehajtása, felkövetése
Bejövő anyag mérési folyamatok kidolgozása, fejlesztése az SQA technikussal együttműködve
Alapanyag válogatásának megszervezése, koordinálása
IATF rendszerauditon való aktív részvétel
SQA operátorok és SQA technikus szakmai irányítása, ellenőrzése
Folyamat fejlesztésekben való aktív részvétel
Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik
Felsőfokú műszaki végzettség (előnyösen villamosmérnök)
Minimum 3 éves, termelő szervezetben szerzett tapasztalat
A minőségügyi módszertanok alapos ismerete, magabiztos alkalmazása a gyakorlatban (APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA)
IATF16949 gyártói környezetben szerzett tapasztalat, proaktív mérnöki szemlélet
Statisztikai módszerek ismerete
Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban
Amit kínálunk
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
Tréningeken, képzéseken való részvétel
Szakmailag kiemelkedő, jólképzett csapat, fejlődést ösztönző munkahelyi légkör