Minőségbiztosítási Mérnök

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségbiztosítási mérnök
Csatlakozz Partnerünkhöz akik a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások globális gyártója!
Feladatok:

A reklamációk analízisére létrejött csapatban moderátori szerepkör betöltése,
Minőségügyi akciók összefogása, dokumentálása, és határidejének folyamatos nyomon követése
A selejtarányok és PPM elemzése és javítása
Részvétel a változás menedzsment folyamatokban
Poka-Yoke funkciók bevezetése
A termékbevezetési és mintagyártási folyamatok támogatása
Vizsgálati tervek aktualizálása a problémamegoldási folyamat kimeneteinek függvényében
A reklamációkhoz tartozó válogatási-, és utómunkálási tevékenységek definiálása és koordinálása
Elvárások:

Műszaki végzettség
Műszaki rajz ismeret
Autóiparban szerzett minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
Amit kínálnak:

Versenyképes alapbér
Alapbéren felüli bónusz
Céges buszjárat költségmentesen igénybe vehető
Folyamatosan fejlődő multinacionális környezet
Folyamatos előrelépési lehetőséget biztosítunk
Munkavégzés helye
Nyírbátor