Minőségbiztosítási Mérnök Termelés

B. braun medical kft. - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A B. Braun minőségirányítási rendszereinek kialakításában, felülvizsgálatában és fejlesztésében való aktív részvétel.A vállalatcsoportunkban működő minőségirányítási folyamatok támogatása, fejlesztése.A termelési területek kapcsolódó minősítő folyamatainak működtetése, minőségi helyzetének folyamatos javítása, fejlesztése. A minőségbiztosítási dokumentumok kezelése, naprakész vezetése.A minőségellenőrzést és társosztályokat érintő oktatások koordinálása, lebonyolítása.Kapcsolattartás a belső és külső vevőkkel.A javító és megelőző intézkedések feladatainak végrehajtása. Helyesbítő / megelőző tevékenységek megvalósulásának koordinálása.Az audit program szerinti belső, külső és egyéb auditokon aktív részvétel.Piaci reklamációk kivizsgálásában való részvétel, elemzés és adatgyűjtés.Új termék bevezetésében való szakmai támogatás, részvétel.Versenyképes fizetés és juttatásokProaktív csapatStabil, támogató vállalati háttérNégyszeres AON legjobb munkahelySzakmai továbbképzési lehetőségekMunkavégzés helye:
B. Braun Magyarország gyöngyösi telephelye - 3200 Gyöngyös, Déli külhatár 2-4.Felsőfokú végzettség műszaki vagy minőségirányítási végzettség előnyHasonló gyártási környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett 1-3 éves tapasztalatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek Windows, MS Office, előny a minőségügyi folyamatokat támogató és SAP vállalatirányítási rendszer ismereteKommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban, írásbanA vonatkozó szabványok ISO 9001, ISO 13485 ismereteBelső auditori végzettség előnyMegbízható, önálló munkavégzésJó kommunikációs és szervező készségRugalmasság, terhelhetőség