Minőségbiztosítási Asszisztens

Popz europe kft. - Debrecen
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat minőségirányítási rendszer támogatása, részvétel a működtetésében és fejlesztésébena HACCP rendszer munkakörre vonatkozó részeinek működtetésegyártásközi ellenőrzés végzésenyilvántartások vezetésebeérkező alap-segéd és csomagoló anyagok vizsgálata, szükséges dokumentáció kitöltéserészvétel belső ellenőrzésekben higiéniai ellenőrzések, mérőeszköz ellenőrzések, idegen anyagok eredetének kivizsgálása, stb. Háttérminták kezelése, vizsgálataaktív részvétel a vállalati termékfejlesztési projektekben termékminták, kimutatások készítéseversenyképes jövedelem, cafeteria,a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása, stabil vállalati háttérhosszútávú munkalehetőség. Felsőfokú szakirányú élelmiszeripari végzettség, precíz, pontos, szorgalmas munkavégzésangol nyelv minimum kommunikációs szintű ismerete2 műszakos munkarend vállalásapályakezdők jelentkezését is várjukélelmiszeripari tapasztalat