Minőségbiztosítási Asszisztens

Polyax alkatrészgyártó kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok
Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
Beszállítói folyamatok fejlesztésében, illetve termék,- és audit folyamatban való aktív részvétel
Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
Teljes körű reklamációkezelés
Nyilvántartások vezetése
„Első minta” vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé
Minőségbiztosításért felelős irányító kolléga által kért dokumentumok elkészítése, adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
Középfokú vagy felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
Képesség mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
Előnyt jelent
Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
Felsőfokú végzettség - műszaki területen
Autóipari követelmények ismerete
További nyelv ismerete, elsősorban német
Amit kínálunk
Változatos feladatok, családias légkör
Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
Vezetői támogatás
Versenyképes fizetés
Hosszú távú karrierlehetőség