Mérnök Üzletkötő

Motor-systems kft. - Halásztelek
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Te leszel cégünk arca a hozzád tartozó partnereinknél, így kiemelt feladatod lesz:
Cégünk képviseletepartnereink rendszeres látogatása, a személyes kapcsolat fenntartásaúj ügyfelek keresése / ügyfélkör bővítéseárajánlatok kidolgozása, nyomon követésemegrendelések kezeléseműszaki egyeztetésekprojektek lebonyolításateljes munkaidős munkajogviszonyt,hosszú távú munkalehetőséget, biztos jövőképet,céges autót és telefont,teljesítményed által növelhető, versenyképes jövedelmet,személyes fejlődési, tanulási lehetőséget,új, korszerű, kellemes munkakörnyezetet,napi munkádat segítő, profi háttércsapatot,partneri, téged is elfogadó hozzáállást,derűsen dolgos mindennapokat,őszinte, nyílt kommunikációt,színes, értékes, támogató munkatársakat.Megkérdeztük a sales csapatot, mit szeretnek leginkább a munkájukban:
“Szeretem a sikerélményt, amikor bekerülünk jó/neves/érdekes helyekre.”“Munkám során rengeteg új dolgot látok/tapasztalok gépek, technológiák, eljárások.”“Az ország eldugott részeit is láthatom.”“Sok új, pozitív kapcsolatot építettem.”“Fontos projektekben részt venni különösen jó érzés.”“Minden üzemlátogatás más a régi kovácsüzemtől a Szabó Ervin könyvtárig.”“Jó emberi kapcsolatok születnek.”“Változatos, mindig új kihívások jönnek.”“A folyamatos tudásszerzés - akár más területekről is.”“Az autóvezetést :
”“Az elismert teljesítményt.”“Bármikor bárkitől lehet kérni, kérdezni.”“Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítésére törekszik mindenki, nem az egyszeri eladásra.”“Szinte mindenre tudunk megoldást nyújtani.”felsőfokú műszaki végzettség,középfokú angol nyelvtudás,jogosítvány.Szerintünk akkor leszel te is elégedett a munkavégzésed során,ha számodra is fontos az ügyfélközpontúság,ha kreatív és proaktív vagy, és megoldást kereső szemlélet jellemez,ha nyitott vagy a fejlődésre,ha a precizitást és megbízhatóságot nem kell magadra erőltetni, az a személyiséged része.Számodra és számunkra isha van már 1-2 év értékesítés területén szerzett tapasztalatod