Junior Értékesítő

Powerie kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Sales/értékesítési adminisztráció - új ügyfelek felvitele és kezelése vállalatirányítási rendszerbenÚj ügyfelek megkeresése írásos és telefonos formábanÜgyfelekkel, nagykereskedelmi és kivitelező partnerekkel történő kapcsolattartásRendelések kezeléseÉrtékesítési folyamatok támogatása lakossági és üzleti ügyfelek esetébenMegújuló energia alapú fűtési, hűtési és szellőzési rendszerek értékesítése mérnöki szemléletmóddalTermékadatlapok karbantartása, létrehozásaVersenyképes bérezés és teljesítményösztönző rendszerSZÉP Kártya CafeteriaÖnkéntes Magán-nyugdíjpénztári befizetés havi szintenÁllandó és folyamatos fejlődés az energetika területénKihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakörDinamikusan fejlődő fiatal szervezet az energetika több területénCsaládias és ergonomikus munkakörnyezetHome Office lehetőségekKutyabarát irodaBefejezett vagy folyamatban lévő mesterfokú MSc mérnöki / gazdasági végzettségBefejezett alapfokú BSc mérnöki / gazdasági végzettségLegalább középszintű angol nyelvismeretOffice programok word, excel, ppt felhasználói ismereteÜgyfélközpontúságPrecizitás, határidők betartásaJó megjelenés és kommunikációs képességNyitott személyiségGyors problémamegoldó képességProaktivitás, folyamatos fejlődési igényAlkalmazkodó készség, rugalmasság, Nyitottság az energetikai berendezések klíma, hőszivattyú, napelem, energiatároló, elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb megismeréséreB kategóriás jogosítványHasonló munkakörben értékesítői, üzletkötői szerzett tapasztalatCsapatban való gondolkodásKreatív személyiségEnergetikai berendezések klíma, hőszivattyú, napelem, energiatároló, elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb ismerete