Medior Java Fejlesztő

Shiwaforce. com zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A ShiwaForce. com Zrt. saját termékeinek továbbfejlesztése, megújítása új termékötletek megvalósítása, nemzetközi piacon történő bevezetésük fejlesztői támogatásaaz alábbi technológiai stack használata:
Spring 6, Java 17, ELK Stack, Kafka, Redis fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvételszoftvertesztelőkkel való együttműködésfelelősség a fejlesztett kódértSzakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgelKépzési és konferencia támogatás Éves idő és költségkeretEgyéni karriertervezésSoft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünkŐszi hackaton versenyek értékes nyereményekkelAYCM és sportolási lehetőségek belsős kosár, foci csapatBelső podcast DevTales, amelyben akár te is részt vehetszAngol nyelvi képzések Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon isSzakmai könyvtár és Kindle hozzáférésKönnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóvalHavi közösségi események-szeretünk együtt enni, inni, csocsózni - de, semmi sem kötelező :
JAVA fejlesztésben szerzett legalább 3-4 éves releváns munkatapasztalatrendszerszintű gondolkodásfelsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettségközépszintű angol nyelvtudásjó tervezési készségtapasztalat agilis módszertanokban pl. SCRUM, Kanbantermékfejlesztésben szerzett tapasztalat