Szenior Java Fejlesztő (Tech Lead) @ Transpose Hr Consulting

Transpose hr consulting - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Amennyiben:

  • rendelkezel min. 6+ év fejlesztői tapasztalattal és alapos ismereteid vannak Java11+ terén,
  • ismered a Spring Boot keretrendszert,
  • van IntelliJ IDEA fejlesztői környezetben szerzett tapasztalatod vagy más modern IDE ismereted,
  • ismered a REST-alapú kommunikációt,
  • rendelkezel Docker tapasztalattal,
  • magabiztosan használod a Maven vagy Gradle, CI/CD és Git-t,
  • van Jira, Confluence felhasználói tapasztalatod,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • képes vagy angolul kommunikálni (legalább írásban),
  • precíz munkavégzés és jó kommunikációs képesség jellemez,
  • lelkes, újító személyiség vagy, akinek fontos a folyamatos fejlődés,

akkor várjuk jelentkezésed!

Előnynek számít:

  • Rest API/mikroszolgáltatás fejlesztői tapasztalat,
  • Kubernetes tapasztalat,
  • Open API, REST-alapú kommunikáció ismerete,
  • Clean Code, SOLID elvek ismerete,
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • agilis módszerben szerzett tapasztalat,
  • tesztautomatizálásban való jártasság (Unit és E2E szinten),
  • nagyobb projekteken szerzett tapasztalat,
  • banki/pénzügyi területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műszaki, természettudományi vagy gazdasági felsőfokú (egyetem-főiskola) végzettség.

Ügyfelünk egy sok éves múltra visszatekintő - az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén - piacvezető pénzintézet, amelynek felkérésére, az IT terület dinamikus növekedése, valamint új rendszerek bevezetése, illetve a meglévő rendszerek modernizációja kapcsán, ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat keresünk Szenior Java fejlesztő (Tech lead) pozícióba.

Amit kínálnak:

  • heti 3 nap home office, modern és egyben otthonos munkahelyi környezet
  • a munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely,
  • agilis munkavégzés,
  • digitális transzformációs programban való részvétel,
  • modern technológiai stack-el dolgozhatsz,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás.

,[Feladataid lesznek többek között:
, - integrált banki rendszer modernizálásában való aktív részvétel,, - mikroszolgáltatások fejlesztése,, - korszerű, komplex üzleti logikával rendelkező API-ok tervezése és megvalósítása,, - szoros együttműködés a Projektmenedzsment és UX csapatokkal,, - leszállított funkciók minőségbiztosítása automatizált tesztek formájában,, - fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján,, - junior, medior fejlesztők mentorálása, code review.] Requirements:
Java, Spring Boot, IntelliJ IDEA, Docker, Maven, Gradle, Jira, Confluence, CI/CD, Git, REST API, Kubernetes, OpenAPI, Clean Code, Solid, Linux/Unix, Unit, E2E