Medior Java Fejlesztő

Otp bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A Daily Banking Tribe rendszereinek fejlesztése, hibajavítása;
Microservice szemléletmód szerinti fejlesztés;
A senior Java fejlesztő szakmai tudására, személyes tapasztalataira építve képes tanácsokkal támogatni a kollégáit konkrét szakmai kérdésekben, illetve általánosabb problémák megoldási ötletekben való szoros együttműködés a csapattagokkal;
Feladata, hogy a szakmaimúltjával támogatást adjon a vele együtt dolgozó kollégáknak támogatva a Chapter Lead iránymutatását;
A munkája során észre vegyen olyan sérülékenységeket, melyeket feltárva jobb szoftvereket lehet fejleszteni;
A tesztelés automatizálásának folyamatos fejlesztése a munkája során;
Dokumentálás kód szinten, illetve átfogó leírás készítése;
Szoros együttműködés a különböző üzleti és IT társterületekkel.Szakmai fejlődési lehetőségBarátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
Hosszú távra tervező szervezet;
Hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztás.Java technológiák magas szintű ismerete springboot, releváns programozói múlt;
Legalább 4 év java back-end fejlesztése terén szerzett tapasztalat;
Java ökoszisztéma erős ismerete:
JDK, Java, Maven, Gradle;
Több éves automata buildfolyamat építés, illetve automata tesztelési folyamat használata;
Linux medior tudás;
Erős TDD tapasztalat;
Clean kód módszertan erős figyelembevétele munkája közben;
Erős nyitottság az új módszertanok, illetve egyszerűsítések iránt;
Külön előnyt jelent a nagyvállalati környezetben végzett alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése terén szerzett tapasztalat.CI/CD, konténerizációs Docker, Kubernetes és felhőszolgáltatásokkal kapcsolatos technológiák, eszközök és fejlesztési módszerek terén szerzett tapasztalatMicroservices és SOA architektúrák ismereteUI és UX tervezési tapasztalatWebes HTML, Javascript alapú front-end fejlesztési tapasztalat:
Angular, React, Vue, stb.Mobil eszközökre szánt Android, iOS applikációk tervezése, fejlesztéseAdatbázis telepítő automaták ismerete liquibase