Marketing Specialista

Worklife - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk által képviselt Drone2B brand arculatának és marketing stratégiájának kreatív motorja vagyIrányítod és menedzseled a webes és a közösségi média platformokon megjelenő tartalmatIzgalmas blogbejegyzéseket és szöveges tartalmakat alkotszHatékony e-mail marketing kampányokat hozol létre, hogy kapcsolatot teremtsünk az ügyfeleinkkelOptimalizálod a keresőmotorokban való megjelenéstElemzéseket készítesz, hogy értsük és optimalizáljuk a marketingtevékenységeinketPromóciókat, rendezvényeket és kiállításokat szervezelRiportokat, statisztikákat és vezetői jelentéseket készítesz, hogy bemutassuk a marketingteljesítményt és javaslatokat tegyünk a továbbfejlesztésreAktívan támogatod az értékesítési csapatot és részt veszel az exportértékesítésbenFigyeld a piacot és a versenytársakat, hogy mindig lépéselőnyben legyünkVersenyképes juttatási csomagSzakmai fejlődés és tanulási lehetőségekInnovatív környezetIzgalmas projektekMunka és magánélet egyensúlyaLaptop, telefonIrodai masszázst biztosítunkJó hangulat, támogató csapat, céges rendezvényekModern, kellemes munkakörnyezetPróbaidő után home office lehetőségTárgyalási szinten beszélsz angolulGoogle Adwords és Analytics ismerettel rendelkezelVan tapasztalatod social media marketingbenElőny, ha grafikai ismeretekkel rendelkezelÖnállóan és csapatban is tudsz dolgozniPrecíz és pontos vagyTalpraesett, proaktív és eredményorientált vagy