Marketing Specialista

Adwa hungary kft. - Szeged
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Aktív részvétel a marketing stratégia tervezésében, kialakításában és hatékony végrehajtásábanMarketing trendek követése és folyamatos javaslattétel az új irányokraMarketing folyamatok, külső kommunikációk koordinálása és végrehajtásában való részvételAdwa webes felületek kialakitása,fejlesztése, optimalizálása SEO és karbantartása web programozóval és tervezővelKommunikációs-hirdetési elsősorban online- kampányok kidolgozása és végrehajtásában való részvételGrafikai anyagok készítéseHirlevelek összeállitása és nyomonkövetéseRendezvények szervezése és azok lebonyolitásában való aktiv közreműködés kiállitások,találkozók, látogatásokPiackutatás és elemzésAdatbázis kezelés és karbantartás koordinálása és végrehajtásában való részvételAz értékesítési tevékenység hatékony és kreatív támogatásaMarketing jelentések készitéseHosszú távú együttműködés;
Kiváló csapat, minőséges, megbízható termékpaletta;
Munkavégzés helye:
6726 Szeged, Alsókikötő sor 11.CTeljes munkaidő :
08:
00-16:
30Felsőfokú végzettségTapasztalat marketing kampányok online marketing fókuszban lebonyolitásábanAngol nyelv legalább középszintű ismerete aktív tudás, szóban és írásban,Microsoft Office termékek magabiztos ismereteGoogle analytics, Facebook Ads Manager, Google Ads Manager rendszerek ismereteGrafikai alkalmazások Photoshop,InDesign ismereteAlap webszerkesztési ismeretek html, hírlevélKreativ, innovativ gondolkodásJó kommunikációs készség;
Önálló munkavégzés, de acsapattal is együttmüködveMagabiztos fellépés;
Pontosság, precizitás;
Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás;
„B” kategóriás jogosítványMarketing végzettségTovábbi idegen nyelv ismerete;