Marketing Munkatárs

Hüperion kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Online és offline marketing tevékenységek és fejlesztések PPC, SEO, stb.,funkcionális és ergonómiai weboldal fejlesztések,részvétel a marketing stratégia kidolgozásában, aktualizálásában,marketing kampányok szervezése, célzott marketing üzenetek kidolgozása, anyagok összeállítása,social media felületek kezelése,piac- és versenytárs elemzés,új termékbevezetések marketing oldalról történő támogatása,folyamatos kommunikáció és ötletelés a részlegekkel, a csapatunk munkájának támogatása értékesítők, webfejlesztők, stb.,szakmai/partnertalálkozók szervezése.Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget,támogató, innovatív csapatot és vezetőket, akik hosszú távra terveznek Veled,modern, klimatizált irodát, változatos mindennapokat.Munkavégzés helye:
4551 Nyíregyháza-Oros, Nyíregyházi út 9.Minimum 2 év munkatapasztalat marketing és/vagy rendezvényszervezés terén,social media trendek naprakész ismerete,kiemelkedő kommunikációs készség,precíz munkavégzés, kreativitás,ownership szemlélet,grafikai programok felhasználó szintű és naprakész ismerete,minimum középfokú végzettség.