Marketing Menedzser

Trenkwalder - Kiskunfélegyházi Járás
30+ napja (23/04/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Kiskunfélegyházi partnerünk számára keresünk munkatársat, Marketing Menedzser pozícióba.
Feladatok
4 fős marketing csapat teljeskörű koordinálása,
Projekteken dolgozó munkatársak, alvállalkozók munkájának szervezése, ellenőrzése,
A teljes online és offline marketing terület szakmai vezetése,
A marketing stratégia kidolgozása és operatív megvalósítása a munkatársakkal és az ügynökségekkel együtt,
A cég arculati megjelenésének korszerűsítése,
Külső – belső vállalati kommunikáció,
Marketing költségek tervezése, után követése, menedzselése, kimutatások készítése,
Törzsvásárlói rendszer fejlesztése,
POS anyagok kezelése, újítása,
Céges rendezvények szervezése,
Folyamatok fejlesztése.
Elvárások
Több éves szakmai tapasztalat online és offline marketing területen,
Kiemelten:
online marketing, közösségi média alapos ismerete (Facebook, Instagram stb.),
Releváns, felsőfokú végzettség,
„B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat szükséges.
Amit kínálunk
Stabil, biztos munkahely,
Dinamikusan fejlődő, inspiráló környezet,
Céges autó, telefon, laptop,
Megfelelő munka-magánélet egyensúly,
Rendszeres élmény- és csapatépítő programok,
Home Office lehetőség nincs, de egy nagyon jó csapat vár Téged!
Munkavégzés helye
Kiskunfélegyháza