Marketing És Pr Menedzser

Focivilág kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A Focivilág közel 30 éve van jelen a hazai futballéletben, Teamsport csapatunk az egyesületekért dolgozik, az Ő ügyfeleik PR és Marketing támogatására keresünk kollégát!NB-s csapatokkal való együttműködések marketng megjelenések koordinálása – főként labdarúgás és egyéb csapatsportok területén. A Focivilág arculatának megjelenítése a csapatok felületein, valamint az ezekkel kapcsolatos marketing tartalmak megtervezése és megvalósítása! Egy olyan fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat-Teljes munkaidős állás-Határozatlan idejű munkaszerződés-Folyamatos fejlődési lehetőség-Stabil munkahely-Változatos kreatív munka-Képzési lehetőség-Versenyképes bérezés- A magyar labdarúgás világában dolgozhatszEgy csapatban játszunk, ha:
-Van legalább középfokú végzettséged-Rendelkezel releváns munkatapasztalattal-Rendelkezel sportolói múlttal, vagy közel állnak hozzád a csapatsportok előnyben a magyar labdarúgás világának ismerete-Rendelkezel B2B tapasztalattal-Ismered és otthonosan mozogsz a Social Media világában-Képes vagy az önálló munkavégzésre és kreatív vagy-Kíválló kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezel-Agilis és céltudatos vagy-Rugalmas vagy és nem okoz gondot alkalmakként a hétvégi 2-3 órás munkavégzés sem-Igényes vagy önmagadra, és a munkádra-Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyalElőnyt jelent a magyar labdarúgás világának ismerete!