Marketing & Pr Menedzser - Eto Futball Kft.

Eto futball kft. - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Az ETO Futball Kft. széleskörű tapasztalattal rendelkező Marketing menedzsert keres teljes állásban.Az ideális jelölt egy inspiráló személy, aki tudja, hogyan kell megteremteni és megvalósítani a klub marketingcéljait.Fő feladatok:
- együttműködés a klub marketingstratégiájának kialakításában- marketing tevékenységek/célok megtervezése és megvalósítása- marketing kampányok létrehozása, megvalósításának menedzselése és utólagos értékelése- avállalat intenzív média jelenlétének biztosítása - a cég webes jelenlétének komplex szervezése, online és offline marketing menedzselése- a vállalat rendezvényeken történő megjelenésének az előkészítése és lebonyolítása- kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel- rendelkezésre álló adatok strukturálása, riportálási folyamat-PR kommunikációs feladatok- felelősség a vállalat külső és belső kommunikációjáért/a kommunikációs outputok tartalmi és formai kialakításáért- marketing és PR csapat munkájának napi szintű irányítása-marketing költségvetés összeállítása-a klub tevékenységével kapcsolatos rendezvények szervezése és megvalósítása-cég online feluleteinek social media es weboldalak menedzselése- Modern munkaeszközök biztosítása laptop, mobiltelefon- Innováció, fejlődés- Hosszú távú munkalehetőség- Versenyképes fizetésFelsőfokú végzettség marketing/kommunikáció szakonMinimum 5 éves, releváns szakmai tapasztalatVezetői tapasztalatAktív angol nyelvtudás szóban és írásbanMagas szintű szervezői- és problémamegoldó képességKreativitásMotivált, proaktív hozzáállás- Kitartó, határozott, önálló személyiség