Marketing Manager

Brown kft. - Szeged
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Kreativitás táptalaja:
ahol még a legőrültebb ötletek is nagyra nőnek.

Induló reklámügynökségünk marketing menedzsert keres, online marketing területre.
Ha imádod az aktuális trendeket, kreátor vagy és a digitális világban élsz, akkor nekünk találkoznunk kell.
Benned is megvan?
Aktív és naprakész vagy asocial media trendekből
Precíz vagy és simán kezeled az összetett feladatokat
Tudsz és szeretsz egyszerre több projecten dolgozni
Igazi csapatjátékos vagy, szereted a közös ötleteléseket
5 perc alatt beleéled magad bármelyik ügyfél helyzetébe
Mit fogsz csinálni?
Social média tartalmak előállítása minden platformra:
Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, YouTube, stb.
Folyamatos csapatmunka az account managerrel, grafikussal,
Különféle marketing kutatási feladatok ellátása (piacelemzések, konkurencia elemzés)
Fizetett digitális kampányok stratégiai tervezése, projektmenedzsmentje:
briefelés, kreatív koncepció kitalálása, kampányoptimalizálás, záróriport-készítés, elemzés
A globális social média trendek figyelése, implementálása.
Google Ads kampányok menedzselése, kezelése
Weboldalak tartalmi szerkesztése, szövegírás
E-mail kampányokban tervezése
Kreatív, olvasmányos cikkírás
Elvárások
Szakirányú végzettség,
1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
Google Analytics, Google Ads ismerete, SEO, tapasztalat közösségi média felületek kezelésében,
Hirdetéskezelő felületek magabiztos ismerete
Adobe termékcsalád/Canva magas szintű felhasználói ismerete,
Videógyártásban szerzett ismeretek,
Kommunikációs szintű angol nyelvismeret.
Előnyt jelent
Projektmenedzsment tapasztalat,
Gyakornokok mentorálásában szerzett gyakorlat,
Kreatív, agilis személyiség,
Nyitottság az új ismeretek, új folyamatok iránt.
Amit mi nyújtunk:

Szakmai fejlődési lehetőségek teljes tárháza,
Home office munkalehetőség, heti 1 kötelező iroda nappal.
Céges laptop és telefon
Könnyen megközelíthető munkahely Szeged belvárosában
Jelentkezés fényképes önéletrajz vagy LinkedIn profil elküldésével.
Munkabér
Nettó
350 000
Ft /hó