Marketing Koordinátor

Strohm mofém zrt. - Győr-Moson-Sopron Megye
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Operatív részvétel a termékkatalógusok, kiadványok, reklámanyagok, szórólapok tervezésében, készítésébenTermék kihelyezés tervezése, kapcsolódó bolti megjelenést ösztönző anyagok és állványok tervezése, a kivitelezés és szállítás koordinálásaKiállítások, partnertalálkozók és egyéb belső rendezvények szervezése, lebonyolítása, koordinálásaTartalommarketing koordinálása, tartalom előkészítése, írása és fordításaÉrtékesítést ösztönző promóciók és project ajánlatok kidolgozása, koordinálásaPartner adatbázis, webshop és weboldal kezeléseTeljeskörű értékesítés támogatás, adminisztrációs, riportálási feladatokMotivált, fiatalos, dinamikus csapat és jó hangulatú munkakörnyezet egy tradicionális, nagy múltú magyar vállalatnálFelelősségteljes, változatos feladatkörVersenyképes jövedelemMedicover egészségbiztosítás, mellyel magánegészségügyi ellátásra jogosultak munkavállalóinkHeti 2 nap otthoni munkavégzés a betanulást követőenDolgozói kedvezményes vásárlásSzakirányú végzettség, trade marketing vagy értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat, rendezvényszervezési gyakorlatKiadványok és katalógusok szerkesztésében szerzett tapasztalatMagabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóbanMS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete, adatbázis kezelési tapasztalat„B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalatKreatív és innovatív gondolkodásmód, proaktivitásÖnállóság, hatékony idő- és feladatmenedzsmentKiváló kommunikációs- és szervezőkészség, csapatmunkára való képességÜgyfélcentrikus gondolkodásOnline marketing eszközök ismerete