Kereskedelmi És Marketing Koordinátor

Vivaker bt. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Amennyiben szeretsz számítógépen dolgozni, ügyfelekkel kapcsolatot tartani, ha szereted a jól meghatározott, mégis változatos feladatokat és ha szívesen vagy stabil pont egy pörgős iroda életében, akkor ezt a munkát élvezni fogod!Biztosan Rád van szükségünk, ha olyan ember vagy, aki…Nagy rutinnal bánik a számítógéppel Excel, Word, InternetKépes összetett feladatokat is átlátni, nagy pontossággal végezniSzeret büszke lenni a munkájáraNagy odafigyeléssel precízen dolgozik, esetleg 10 ujjal gépelMegbízható és a becsületesség az erényei közé tartozikKönnyen és hatékonyan kommunikálFeladatok:
A cég weboldalait gondozza tartalommal és új termékekkel feltölti, ezeket naprakészen tartjaHírleveleket készít és kiküldi az ügyfelek részéreA cég rendezvényeit megszervezi, koordináljaA vevői rendeléseket feldolgozzaÁrlistákat, árajánlatokat, készít, ezeket nyomon követiVáltozatos munkát, egy családias munkakörnyezetbenBarátságos hangulatú munkahelyi légkörtSzabad hétvégéket :
munkaidő hétfő-péntek 8-16 óráigVersenyképes jövedelem :
Alapbér + CafetériaMinimum Középfokú végzettség előny ha kereskedelmi v.Marketing végzettséged is vanMagas szintű MS Office ismeretekKereskedelmi és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat 3-5évAngol gyakorlati nyelvtudásB kategóriás jogosítványOnline marketinges ismeretek és tapasztalat Google, SM felületekSzövegírói tapasztalatGrafikai és videóvágó szoftverek ismerete