Marketing És Kommunikációs Menedzser

Mento kft. - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Éves marketing stratégia tervezésében való aktív részvétel a felsővezetésselMarketing költségvetések kezelése, lekövetésePR és marketing kampányok, projektek önálló menedzselése az ötlet kidolgozásától a lebonyolításigHazai és nemzetközi projektek kommunikációjában való aktív közreműködésVállalati kommunikációs felületek tartalommenedzsmentje önállóan és csapatbanMarketing anyagok tervezése, létrehozása, beleértve a tartalmat, hirdetéseket és promóciós anyagokatKiadványok szerkesztése, valamint kreatív és vizuális anyagok briefjének előkészítéseWeboldalainak és webáruházunk, közösségi média csatornáink karbantartása, frissítése, tartalmak szerkesztéseOnline marketing területhez tartozó feladatok ellátása, menedzseléseCéges rendezvények kommunikációs feladatainak ellátása, rendezvényszervezésben való részvétel;
Együttműködés külső partnerekkelFolyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpelVáltozatos, szakmai kihívások, komoly munkafeladatok, betekintési lehetőség más szakmai területekbeAzonnali munkakezdéssel egy hosszú távú, stabil munkahelyAlkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottságKiszámítható, tervezhető munkarendMunkád és szakmai tudásod anyagi és erkölcsi elismeréseVersenyképes jövedelemSzínvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök garantálásaSzakmai támogatás külsős szolgáltatókkalMunkába járáshoz és munkavégzéshez gépjármű biztosításaJó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkalÉvi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programokFelsőfokú végzettséggel rendelkezel ésmunkakörhöz kapcsolódó területen szerzett 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezelKépesség komplex folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldásáraMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanMagabiztos MS office ismeretAgilis, proaktív hozzáállásPrecíz, igényes munkavégzés, adatfegyelemKiváló kommunikációs- és íráskészség, kifogástalan helyesírásRendszerszintű, kreatív, innovatív gondolkodásmódKoncepció szerinti munkavégzésFelsőfokú szakirányú végzettségSzakmai ismeret az online marketing eszközök terén pl. PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálásKommunikációs területen szerzett szövegírói gyakorlatSzépérzék és grafikai programok ismerete, használatban szerzett gyakorlat