Marketing Csoportvezető

Planning & trading kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Marketing kampányok tervezésének koordinálásaOnline és offline kampányok elkészítésében való aktív részvétel, feladatok kiosztása a csoportnakDigitális kampányadatok elemzése, ezek prezentálása vezetők feléHeti kick off csapat megbeszélések vezetése, feladatkiosztás a csoport tagjai számáraHatáridők pontos betartása, precíz munkavégzés felügyeleteFutó marketing kampányok nyomon követéseSocial media contect-tervezésben való részvétel, elkészült anyag ellenőrzése megjelenés előttRendezvényszervezési feladatok ellátása, delegálása a csapat erőforrásai alapjánÉves marketing tervezésében való aktív részvétel a felsővezetésselMarketing kampányok fejlesztése, optimalizálása, menedzseléseEgyüttműködés külső partnerekkel és társosztályokkalCsoport feladatainak szétosztása, koordinálásaProjektek önálló menedzselése az ötlet kidolgozásától a lebonyolításigIgazoltan családbarát munkahelyVersenyképes bérezés és bónusz lehetőségCéges mobiltelefonLaptop és minden munkavégzéshez szükséges IT felszerelés maradéktalan biztosításaHosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnálKözép-európai Magyarország, Csehország, Szlovákia marketing kampányok vezetéseBarátságos, összetartó csapat és igényes munkakörnyezetÚj kihívásokkal bővülő, felelősségteljes feladatok, fejlődési lehetőségFelsőfokú végzettség3-5 éves releváns szakmai tapasztalatCsoportvezetői tapasztalatKépesség komplex folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldásáraMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanMagabiztos MS office ismeretProaktív hozzáállásPrecíz, igényes munkavégzés, adatfegyelemRendszerszintű gondolkodásKreatív, vizuális koncepciókban gondolkodni tudó látásmódAgilitás, „can do” hozzáállásGrafikai ismeretekPiacismeret