Quality - Vevőtámogató Csoportvezető

Impc personnel hungária kft. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi hátterű ELEKTRONIKAI gyártó vállalat magyarországi BUSINESS SUPPORT KÖZPONTJÁBA keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:
QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐFeladatok
A vevőtámogató minőségügyi mérnök (6-8 fő) csapat irányítása
Területén a minőségügyi szabvány előírásoknak és vevői követelményeknek történő megfelelés biztosítása
Az új és meglévő termékek vevői követelmények szerinti mérnöki/minőségügyi támogatása, a termékdokumentációs folyamatok koordinálása
Együttműködés a vállalat belső és külső partnereivel (Account Team, Sales Quality, Marketing, Product/Manufacturing Quality Engineering, stb.) az EMEA és APAC régiókban
Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel, termékminősítés, műszaki támogatás nyújtása
PPAP dokumentációs folyamatok koordinálása az iparági szabványoknak megfelelően
Új és meglévő termékeknél a termékminták megrendelése, vevői igény szerinti terméktesztek, mérések kiértékelése, eredmények összegzése, kommunikálása a vevők felé
A termék műszaki változtatásainak lekövetése, PCN jóváhagyatási folyamat támogatása
Dokumentációfelügyelet, procedúrák, specifikációk, vevői kérdőívek, tréninganyagok kezelése, frissítése
Az irányítása alá tartozó mérnökök szakmai fejlődésének biztosítása
Folyamatfejlesztő projektek támogatása
Riportok, prezentációk készítése a management felé
Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség
Több év elektronikai gyártó környezetben szerzett mérnöki/csoportvezetői tapasztalat
Ideálisan félvezetők fejlesztésében/gyártásában szerzett gyakorlat (mérési, tesztelési, elemzési folyamatok ismerete)
Minőségügyi sztenderdek, technikák ismerete (ISO 9001, IATF, PPAP, stb.)
Stabil kommunikációképes angol nyelvismeret
Haladó szintű IT ismeretek
Precíz, megbízható munkavégzés
Kiváló elemző készség
Jó koordináló képesség
Kreatív, asszertív kommunikációs készség
Határozott fellépés,People management
Előnyt jelent
Német nyelvtudás
Német vevőkört kiszolgáló autóipari gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat
Amit megbízónk nyújt
Modern munkakörnyezet
Home office lehetőség (heti 2 nap)
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, bejárás támogatása)
Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
Dinamikus, betanulást támogató, barátias légkör
A munkavégzés helyeBudapest XI. kerület
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ, Budapest XI. kerület
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Sárkány Zita
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678