Marketing Asszisztens

Kulcspatikák zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Kisebb tartalomgyártási feladatok a Kulcspatikák különböző kommunikációs csatornáira, marketing eszközeihezHonlap és social oldalak admin felületeinek kezeléseMarketing osztály szerződéseinek, számláinak kezeléseNyereményjátékok hátterének intézéseEgyéb szervezési és adminisztrációs feladatok ellátásaKapcsolattartás, együttműködés társosztályokkal, ügynökségekkel, beszállítókkal és más külső partnerekkelAzonnali kezdésVersenyképes fizetésMarketing szakmai fejlődési lehetőségHeti 2 nap home office lehetőségÖsszetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkábanCsaládbarát munkahelyi attitűdproaktív, problémamegoldó személyiség, logikus gondolkodásmódcsapatjátékos attitűdkiváló kommunikációs készség írásban és szóbanképvágó/videóvágó program felhasználó szintű ismerete, gyakorlataSocial media tapasztalat Facebook és Instagram magabiztos felhasználói ismeretek, pl saját Instagram oldal, és/vagy oldalszerkesztési és hirdetési ismeretekonline tartalomgyártási tapasztalat, referencia1-2 év hasonló munkakörben végzett tapasztalat