Marketing Asszisztens

Magyar jégkorong szövetség - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A marketing-, a kommunikációs- és a rendezvényszervezési osztály adminisztrációs feladatainak elvégzése, a három terület adminisztratív és operatív támogatása:
Szponzori vállalások teljesítésében való közreműködésalvállalkozó partnerekkel való kapcsolattartásárajánlatkérések, megrendelések előkészítése, teljesítési igazolások elkészítésemarketing promóciókban, továbbá iskolai- és utánpótlás pályázatok megvalósításában való közreműködésmarketing- és promóciós anyagok, eszközök nyilvántartása, kezeléselogisztikai feladatokban való közreműködés és kapcsolódó adminisztráció elvégzésestatisztikai adatok feldolgozása elemzésekhez, projektelszámolások, marketing akciók adminisztratív támogatásafolyamatos, kihívásokkal teli, változatos, önállósággal járó felelősségteljes munkakörfiatal, kreatív, dinamikus, a sport iránt elkötelezett csapathibrid munkavégzési lehetőségBudapest-bérlet biztosításamin. középfokú szakirányú marketing/kommunikáció/rendezvényszervezés képesítés1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalatközépfokú angol nyelvtudásmagasszintű szintű MS Office ismeretek„B” kategóriás jogosítványprecíz, proaktív, önálló, nyitottszemélyiségkiemelkedő kapcsolatteremtő- és problémamegoldó képességkitűnő kommunikációs- és szervezőkészségképesség önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránta sporttal kapcsolatos vagy sportszervezetnél, sportlétesítménynél marketing/kommunikáció/rendezvény területen szerzett tapasztalatmarketing-, kommunikáció- vagy rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat