Logisztikai Munkatárs

Ekol logistics kft. - Fót
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres
Logisztikai munkatárs
Munkakörbe
Feladat:
Készletkimutatások készítése
Napi cycle count tervek készítése, azok elemzése, kiértékelése
Forgási sebességek elemzése, azok alapján relocation plan készítése
Komissiózási/csomagolási listák elkészítése, napi feladatok nyomon követése
Csomagolóanyagok fogyás szerinti könyvelése, készletek nyomon követése
Csomagolóanyag napi felhasználásának előkészítési tervezése
Szállítási dokumentációk előkészítése
Féléves leltárban való aktív részvétel, kiértékelés utáni korrekciók kezelése
Napi, heti riportok készítése
Elvárások:
Angol nyelv ismerete szóban és írásban közép szinten
Befejezett felsőfokú (OKJ vagy főiskola/egyetem) iskolai tanulmányok, logisztikus végzettséggel (gazdasági vagy mérnök kar, teljesen mindegy)
1-2 éves raktár logisztikában szerzett tapasztalat
Microsoft office ismeretek
Felhasználói (erős) excel tudás
Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Modern, stabil hátterű munkakörnyezet
Fiatalos, produktív légkör
Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
Fót, Helloparks