Logisztikai Munkatárs

Smartindy kft. - Budapest
30+ napja (27/05/2024)

munkaköri leírás

A folyamatos üzletmenetünk biztosításához bővítjük a csapatunkat a budapesti telephelyünkön. Ehhez egy olyan agilis és önálló munkára képes logisztikai munkatárs kollégát keresünk, aki tudásával és munkájával hozzájárul csapatunk eredményeihez.Logisztikai munkatársként folyamatos fejlődés mellett részese lehetsz a közössikereinknek, miközben az egyéni céljaid is megvalósulnak!A következő feladatokban számítunk rád:
Áruátvétel és ellenőrzésÁru ki- és bepakolása a raktárban műszaki cikk és papíráruÁru bevételezése az ügyviteli rendszerbeMegrendelések alapján az áru összekészítése, csomagolása és átadása ügyfeleknek, szállítóknak, futárnakSzámla és szállítólevél kiállításaBeszerzési igények összegyűjtése és a szállítói rendelések elkészítéseKészletkezelés és ellenőrzésLeltározásLogisztikához kapcsolódó egyéb adminisztrációKapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal telefon, e-mailFeladatok CRM rendszerben történő napi szintű dokumentálása, riportok készítése.Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnélCsaládbarát munkaidő beosztás vár rád és szabad hétvége H-Cs:
7.50-16.40, Péntek 7.50-14.10, ebédidő 20 percFolyamatos tanulási lehetőséget biztosítunk,így az egyéni fejlődésre is lehetőséged vanJogtisztán bejelentett megfelelő alapfizetést és az elért eredményektől függő negyedéves bónuszMinden olyan eszközt biztosítunk, amely a hatékony munkavégzéshez szükséges telefon, számítógépek, szoftverek,stb.Megfelelő kereteket biztosítunk az önálló munkavégzéshez, amelyen belül teret engedünk az egyéni elképzeléseid megvalósításánakTe vagy az ideális jelölt, amennyiben:
Kereskedelmi vagy áruforgalmi területen legalább 1-2 éves tapasztalatod van.Rendelkezel középfokú végzettséggel.Társalgási szinten kommunikálsz angolulAz ügyfélkezelésnél a figyelmes, kedves és megnyerő személyiség jellemez.Jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel.Magabiztosan kezeled az MS Office programokat, levelező rendszereket, könnyen elsajátítod az IT rendszerek kezelésétRendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal.Rendelkezel büntetlen előéletet igazoló "
Erkölcsi bizonyítvánnyal"
.A többi jelöltnél nagyobb eséllyel pályázol, amennyibenMűszaki vagy papírárukereskedelembenszerzett tapasztalattal rendelkezelJó fizikai és mentális állóképességgel rendelkezelAz átlagosnál magasabb szinten kezeled a vállalati szoftvereketÖnálló munkavégzés mellett kiváló csapatjátékos is vagyRendelkezel belső igénnyel a folyamatos fejlődésre