Logisztikai Koordinátor

Viapan „dologidő” kft. - Kecskemét
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Kecskeméti, hosszútávon is stabil és kiszámítható élelmiszeripari szegmensben kiemelkedő szerepű gyártó partnerünk részére keresünk SCM (logisztikai) koordinátor munkatársat!
Munkakörhöz tartozó feladatok:
A raktárhoz kapcsolódó számlák ellenőrzései, annak teljes körű ügyintézése.
Új szállítási címek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben.
Raklap-nyilvántartás, raklaprendelések, selejtezések, belső pénzügyi jóváhagyás előkészítés, társosztályokkal kapcsolatos kommunikáció.
Szállítólevelek ellenőrzése, lefűzése, belső kommunikáció működtetése.
Időkapurendszer új felhasználóinak rögzítése.
Késztermék igénylés, valamint annak előkészítése.
A megrendelések ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben.
Hatóságokkal való kapcsolattartás.
Pozícióhoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség előnyt jelent.
Kommunikációképes angol nyelvtudás.
Logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Számítógép felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
Kiszámítható, biztos munkahelyet, stabilitást hosszútávon.
Nemzetközi, innovatív céges hátteret
Versenyképes alapfizetést és egyéb juttatási csomagot (étkezési támogatást, elérhető 13. és 14. havi, utazási támogatást, termékvásárlási kedvezményt)
Munkarend:
irodai rugalmas munkarend + próbaidőt követően heti 1 nap home office