Légi Szállítmányozási Ügyintéző

Scan global logistics kft. - Pest Megye
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Szállítmányok kezelésének megszervezése, adminisztrálásaA szállítmányokhoz kapcsolódó riportok vezetése, számlák ellenőrzése, A szállítmányok interneten való nyomon követése, Folyamatos egyeztetés a vámügyintézőkkel, a vámkezelésekkel, árukezelésekkel kapcsolatban, Folyamatos egyeztetés az ügyfelekkel, szállítmányok státuszáról, számlákról, a szükséges előírásokrólés elvárásokról, Szállítmányok feladásának előkészítése, a szükséges okmányok beszerzése és kiállítása, Jó kapcsolattartás a belső és külső partnerekkelversenyképes fizetés és egyéb juttatásokhosszú távú, stabil munkalehetőségcsaládias és támogató csapatmunka-magánélet egyensúly megteremtésének támogatása családbarát munkahelymodern munkakörnyezetsegítségnyújtás a betanulási folyamatokbanrugalmas vezetői hozzáállásLegalább középfokú szakirányú végzettségLégi szállítmányozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalatAngol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásbanSzorgalmas, motivált és elhivatott hozzáállásMagas fokú precizitásProblémamegoldó készség és rugalmasságStressz tűrő képességÖnállóság és felelősségvállalásSzámítógépes ismeretek word, excel, internet