Senior Légi Szállítmányozási Ügyintéző

Hgl group hungary kft. - Pest Megye
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő partnerekkel való aktív és professzionális kapcsolattartás, ügyfélkör bővítéseLégi szállítmányozással összefüggő szervezési és adminisztratív feladatokSzállítási megoldások és árajánlatok készítése Piaci ismereteink fejlesztésének/bővítésének érdekében különös figyelem fordítása ügyfeleink és partnereink visszajelzéseireVersenyképes juttatás megállapodás szerintHosszú távú biztonság, stabil vállalati háttér, folyamatosan növekvő cégCsaládias és hosszú évek óta összetartó csapatProfesszionális munkakörnyezet Változatos feladatok, szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség – építsd velünk a jövőd!Rugalmas munkavégzés – családbarát munkaadóként a HGL megérti az igényeid:
nekünk is van családunk, kisgyermekünk és háziállatunk irodában isEsetenként otthoni munkavégzési lehetőség home office5 éves releváns szakmai tapasztalatAmerikai és angol nyelv rendszeres, napi szintű használata írásban és szóban egyarántSzámítógépes ismeretek CCS ismerete előnyÖnállóan is képes hatékonyan dolgozni, de ugyanakkor jó csapatjátékos isKiváló kommunikációs és problémamegoldó készségPozitív hozzáállású, proaktív személyiségRugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség, tapasztalat sürgős feladatok ellátásábanEredmény és ügyfél orientált gondolkodásmódtöbb nyelv ismeretefelsőfokú végzettség