Lean Specialista

Accell hunland kft. - Tószeg
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártási rendszerek, folyamatok hatékonyságának vizsgálata és fejlesztéseWorkshopok, VSM projektek vezetése, moderálásaMegtérülési kalkulációk készítéseFejlesztési lehetőségek feltérképezése, kidolgozása, koordinálásaLEAN módszerek bevezetése, kialakítása és visszaellenőrzéseKöltségcsökkentési és minőségjavító tevékenységek kezdeményezése és projektek koordinálásaEgyüttműködés az Accell Group gyárainak LEAN-es csapataivalBelső képzések tartása a LEAN témaköreibőlVersenyképes kompenzációs csomagStabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosságVállalati rendezvények, tesztkerékpár használataFelsőfokú mérnöki és/vagy Lean szakmérnöki végzettségAktív kommunikációs szintű angol nyelvtudásProaktivitás, csapatmunka, gyakorlatiasságErős projektmenedzsment ismeretekLEAN bevezetésben és működtetésben szerzett tapasztalatKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességGreen / Black Belt végzettség előnyt jelent