Lean Specialista / Ipari Folyamatszervező

Michelin hungária abroncsgyártó kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A helyszíni megfigyelések és megbeszélések alapján elemzéseket, tanulmányokat készíteni, megismerni és alkalmazni a LEAN eszközöket, prezentálni, részt venni a stratégiai tervek elkészítésében, és egyeztetéseket folytatni a vezetőkkel.A termelési folyamatok ciklus idejének és a gépek kapacitásának meghatározása, karbantartása.A létszám számítások elvégzése és nyomonkövetése.Támogatni és kezdeményezni az üzemek és folyamatok hatékonyabb működését.Megvalósítani a fejlesztési kezdeményezéseket és menedzselni a változásokat.Projektek irányítása.Szükséges képzettségek, tapasztalatok:
Felsőfokú végzettségMűszaki végzettség vagy termelési tapasztalat előnyt jelentAngol és / vagy francia nyelv kommunikációs szintű ismereteÖnálló, elemző, struktúrákat és folyamatokat átlátó, az ipari termelési környezetet elfogadó és abban dolgozni szerető, gyártásban dolgozókkal jó kapcsolat tartására kész egyéniség Jelentkezz vidám, dinamikus, fiatalos csapatunkba, ha:
Szeretsz önállóan és csapatban is dolgoznielemeznijó csapatjátékos vagyerős a kommunikációs és probléma megoldó készségedszereted a kihívásokat és mersz kezdeményezniout of the box módon tudsz gondolkoznijó a kapcsolatteremtő képességedszívesen vagy ipari termelési környezetbenAmit kínálunk:
Szakmai önmegvalósításlean ismereteid továbbfejlesztése, vállalat specifikus lean képzésmultikulturális csapatban dolgozhatszversenyképes jövedelem, cafeteria, egyéb juttatásokcéges laptop és telefon