Lean Mérnök

Trenkwalder kft - Debrecen
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

LEAN irányelvek implementálása, ehhez kapcsolódó tréningek biztosítása,
CI keretrendszer támogatása és fejlesztése,
Problémamegoldó ismeretek terjesztése és alkalmazása,
Veszteség elemzések és költségcsökkentések koordinálása, valamint elhárításában való aktív részvétel,
LEAN és folyamatfejlesztési alapelvek mentén fejlesztési javaslatok meghatározása, azok kidolgozása és kivitelezés vezetése az operációs hatékonyság növelésére,
Megvalósíthatósági tanulmányok folytatása folyamatokhoz, gyártási struktúrákhoz és berendezésekhez köthetően hatékony javaslatok megfogalmazásához,
Projektek önálló vezetése, illetve azokban való aktív részvétel,
Társterületekkel történő szoros együttműködés,
A területekhez köthető kulcs teljesítmény mutatók meghatározása, fejlesztése és fenntartásának kidolgozása.
Elvárások / Requirements
Minimum 5 év tapasztalat folyamattervezésben és optimalizálásban, operáció, logisztika, vagy business management területen,
LEAN alapelvek ismerete, tapasztalat azok bevezetésében és alkalmazásában,
Legalább BSc szintű releváns műszaki végzettség, preferáltan LEAN szakmérnöki végzettséggel kiegészülve,
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
Probléma megoldó gondolkodásmód,
Projektvezetésben szerzett tapasztalat,
Önálló munkavégzésre való hajlandóság.
Előnyt jelent:
Elektronika gyártásban szereztt tapasztalat,
Programozói ismeretek,
Vezetői tapasztalat.
Amit nyújtunk / Benefits
Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
Összetartó, támogató közösség,
Stabil, megbízható céges háttér,
Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
Számos elemből választható Cafeteria,
További béren kívüli kompenzációs juttatások,
Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk,
Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.:
éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
Munkábajárási támogatás.

Jelentkezzen most a következőre:
Lean Mérnök