Lean Mérnök

Easyhiring services kft. - Debrecen
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Lean mérnök
Feladatok
A fenntartható folyamatfejlesztés támogatása a Lean-elvek alkalmazásával, összetett üzleti problémák diagnosztizálásával és ajánlott kezelési tervek készítésével, a folyamatjavulást érdekében
Projektek irányítása és támogatása A Lean, 6 Sigma és egyéb alkalmazható projektmenedzsment és Lean-módszerek segítségével
A Lean bevezetések irányítása és támogatása
Folyamatos fejlesztések végrehajtása a biztonság, a minőség, a szállítás és a költségek terén
Szakértelmével segíti és vezeti a többfunkciós folyamatjavító csoportokat, hogy eredményeket érjenek el a kijelölt felelősségi területeken.
Segíti a kijelölt területeket a folyamatmérések kidolgozásában és fenntartásában és a jelenlegi folyamatok nyomon követését szolgáló ellenőrzések végrehajtásában.
Szigorú fenntartási terveket dolgoz ki, szorosan együttműködve a folyamatok vezetőivel, résztvevőivel és a felsővezetéssel, hogy biztosítsa az eredmények hosszú távú javulásának fenntartását
Közép- és hosszú távú tervezés előkészítése a hosszú távú üzemeltetés és költséghatékonyság érdekében
Követelmények
Releváns területen szerzett diploma
Minimum 3-5 év tapasztalat kapcsolódó területről
Magas szintű angoltudás szóban és írásban
Lelkes, proaktív személyiség
Önállóság, jó szervezőkészség, kiváló problémamegoldó képesség
Magas szintű szolgáltatói hozzáállás, ügyfélközpontú gondolkodás
Kiváló kommunikáció különböző kultúrák között
Munkavégzés helye
Debrecen

Jelentkezzen most a következőre:
Lean Mérnök