Lapszabász

Jaf holz ungarn kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és vevői megrendelések alapjánlapszabász és elzáró gépek szakszerű használataaz elkészült termékek minőségügyi ellenőrzése, esetleges hibák javításaversenyképes juttatási csomagcafeteriagyümölcsnapmunkába járás költségtámogatása:
30 Ft/km vagy a bérlet 100%-os térítésedolgozói vásárlói kedvezményt biztosítunk az általunk forgalmazott termékválasztékbólmunkaruha és szükséges védőeszközök biztosításakiszámítható munkaidő H-P:
06:
00-14:
30 ill. 14:
00-22:
30szabad hétvégékszemélyre szabott betanulási programmodern, biztonságos munkakörnyezethosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnéltámogató közösség, emberközpontú vezetőségmunkahelyi rendezvények, csapatépítő programokminimum középfokú végzettségmegbízhatóság, önállóságlelkiismeretes, precíz munkavégzéscsapatszellem"
B"
Kategóriás jogosítványfaipari, asztalos végzettség és szakmai tapasztalatlapszabászatban szerzett gyakorlatHOMAG, HOLZMA, SCM nyomógerendás táblafelosztó lapszabászgépek, illetve BRANDT, SCM típusú élzárógépek működésében szerzett tapasztalatérvényes targoncavezetői engedély 3324-es gépcsoport és ebben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Lapszabász